Çinli üretici uygun fiyatlı kulaklıklarıyla rakiplerine meydan okuyor, bedavadan biraz pahalı

Motorola‘nın Moto Buds kablosuz kulaklık serisi, Çin’de Mayıs ayında piyasaya sürülecek. Bu yeni ürün, teknoloji meraklılarına çeşitli renk seçenekleriyle sunulacak. Moto Buds serisi, 12,4mm dinamik bobinler içeren şık bir tasarıma sahip olup güçlü bir ses deneyimi vaat ediyor. Her ne kadar Moto Buds ve Moto Buds+ benzer tasarımlara sahip olsalar da, aralarındaki en belirgin fark gürültü engelleme özelliklerinde yatıyor.

Bütçe dostu bir seçenek olan Moto Buds, kullanıcılara oldukça uygun bir fiyatla sunuluyor. Yaklaşık 63 Amerikan Doları’na (59 euro) mal olan bu kulaklıklar, tek şarjla 9 saat süren bir dinleme süresi sunuyor. Ayrıca, 10 dakikalık hızlı şarj ile 2 saatlik ekstra kullanım süresi elde edilebiliyor. Moto Buds, yıldız ışığı mavi, buzul mavi, mercan şeftali ve kivi yeşili gibi çekici renk seçenekleriyle tüketicilere sunulmakta.

Çinli üretici uygun fiyatlı kulaklıklarıyla rakiplerine meydan okuyor, bedavadan biraz pahalı

Daha gelişmiş özellikler arayanlar içinse Moto Buds+ daha uygun bir seçenek olabilir. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) teknolojisiyle donatılmış olan bu model, Bose ile ortaklaşa geliştirilmiş ve arka plandaki istenmeyen sesleri etkili bir şekilde bloke edebiliyor. Motorola telefonlarla uyumlu Dolby panoramik ses efektlerini destekleyen Moto Buds+, çevresel seslere göre gürültü engellemeyi ayarlayan aktif uyumlu mod ve gerektiğinde çevresel sesleri duymanızı sağlayan şeffaflık modu gibi özellikler sunuyor. Bu modelin batarya ömrü, Moto Buds’a göre biraz daha kısa olup, tek şarjla 8 saat süren bir kullanım sağlıyor. Bununla birlikte, 10 dakikalık hızlı şarj ile 3 saatlik bir kullanım süresi elde edilmekte. Moto Buds+ da, Moto Buds ile aynı renk seçeneklerine sahip.

Bu ürünler, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çeşitli özelliklerle donatılmış olup, her iki model de günlük kullanım için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Her iki kulaklık modeli de, kullanıcılara hem stil hem de fonksiyonellik açısından geniş bir yelpazede sunulmakta, böylece herkes kendi ihtiyaçlarına en uygun kulaklığı seçebilme şansını yakalıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir